Hlídání pejska

Dostupnost Skladem (>5 ks)
650 Kč
Hlídání pejska

Chceš si jít něco zařídit? Čeká tě dlouhý / náročný den v práci a chceš, aby bylo o tvého parťáka postaráno jako kdyby byl doma? Máš štěňátko, ale nedostal si dostatek volna v práci a nechceš ho nechávat samotné 8 hodin? Pomoc s hlídáním na poslední chvíli, v neočekávané situaci. Samy víme, jak náročné je zorganizovat si čas. 

  •  Program je přizpůsoben potřebám a zvyklostem psa. 
  •  Během dne ho čekají procházky do lesů v okolí, organizovaná hra, procvičování povelů, odpočinek. U štěňátek je k tomu jako bonus socializace s okolím - budou jako můj stín. Ať si zvykají na život v "divočině". Senioři mají bezproblémový přístup dovnitř i ven a mohou se klidně celý den slunit s našim seniorem při relaxační hudbě :-). 

I před takovým hlídáním je třeba se seznámit. Následně dostanete k náhledu smlouvu kde bude uvedena identifikace psa, doba trvání hlídání, předmět smlouvy. Potvrdíte, že jste záměrně nezatajil žádné skutečnosti např. zdravotní stav nebo chování psa, které by mohli mít následky. 

! Hárající fenky bohužel nehlídáme.  

Před zaplacením služby si ověřte a rezervujte svůj termín ZDE !

Termín Vám bude potvrzen po přijatí platby.

Vyzvednutí a odevzdání psa dle dohody ( cesta k Vám je zahrnuta v ceně ). Služby se týkají našeho okolí : Dolní Benešov s okolím do 30 km ( včetně měst Ostrava, Opava ).

Pokud máte menšího pejska a jedete na dovolenou kdy potřebujete zajistit delší hlídaní zašlete dotaz s popisem podrobností na mail a zkusíme něco vymyslet ;-). Na hlídaní větších pejsků delší dobu bohužel ( zatím ) nemáme kapacitu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: