Truelove vodítko Bungee L

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks)
420 Kč
Truelove vodítko Bungee L

1. Nylonový popruh umožňuje natažení vodítka při venčení psů.

2. Spona ze slitiny hliníku je pevná, bezpečná a zajištění je možné jednou rukou.

3. Nastavitelná polstrovaná rukojeť popruhu může být nošena ručně nebo jako opasek nebo může být navinuta kolem stromu nebo sloupku.

4. Rukojeť nad zapínáním pomáhá ovládat psa.

Délka : 200 - 340cm

Šířka : 2,5cm

! V případe povolení bungee gumy ve vodítku je potřeba vodítko vyměnit. Takhle poškozené vodítko je nevhodné k dalšímu užívání! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka
Délka: 200 - 340 cm
Šířka: 2,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TRUELOVE PET PRODUCTS CO., LIMITED je továrna, která se již léta specializuje na výrobu produktů pro domácí mazlíčky. Mezi jejich produkty patří postroje pro domácí mazlíčky, oblečení, boty, atd.. Z nichž zmíněných jsou funkční postroje a boty pro domácí mazlíčky jejich hlavními položkami po mnoha letech OEM servisu ( tj. vyrábí pro světoznámé značky ).
Společnost TRUELOVE PET PRODUCTS CO., LIMITED se věnuje udržování nejvyšších standardů integrity v produktech, které vyrábí a ve způsobu, jakým provádí podnikání.

- Rozhodli jsme se pro tuto značku, protože jsme s ní spokojeni už několik let ( i když jsme ještě nepodnikali, naši psi nosili jejich výrobky ). Je kvalitní, zároveň však cenově dostupnější nežli jiné obdobné značky na našem trhu.