Truelove autosedačka

Dostupnost Skladem (1 ks)
–11 % 890 Kč
Truelove autosedačka
Truelove autosedačka
–11 %

1. Kombinujte s bezpečnostním pásem automobilu, abyste udrželi zvíře v bezpečí
2. Poskytněte svému mazlíčku výhled a užijte si bezpečnou jízdu
3. Skládací a omyvatelné
4. Upínací pás bezpečnostního pásu psa je nastavitelný a snadno se připevní k jakémukoli psímu postroji, aby vaše štěně zůstalo na svém
sedadle. 5. Extra kapsa na hračky. 6. Může být použit jako domácí postel. 7. Měkká podšívka Sherpa zajišťuje pohodlí vašeho mazlíčka.
8. Autosedačka má ouško pro snadné přenesení mazlíka.

Rozměry :
šířka - 30cm
délka - 39cm
hloubka - 19cm

Barva - šedá

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TRUELOVE PET PRODUCTS CO., LIMITED je továrna, která se již léta specializuje na výrobu produktů pro domácí mazlíčky. Mezi jejich produkty patří postroje pro domácí mazlíčky, oblečení, boty, atd.. Z nichž zmíněných jsou funkční postroje a boty pro domácí mazlíčky jejich hlavními položkami po mnoha letech OEM servisu ( tj. vyrábí pro světoznámé značky ).
Společnost TRUELOVE PET PRODUCTS CO., LIMITED se věnuje udržování nejvyšších standardů integrity v produktech, které vyrábí a ve způsobu, jakým provádí podnikání.

- Rozhodli jsme se pro tuto značku, protože jsme s ní spokojeni už několik let ( i když jsme ještě nepodnikali, naši psi nosili jejich výrobky ). Je kvalitní, zároveň však cenově dostupnější nežli jiné obdobné značky na našem trhu.