Truelove 2v1 postroj s baťohom L

Dostupnost Skladem (1 ks)
1 450 Kč
Truelove 2v1 postroj s baťohom L

Nechte svého psa nosit si pamlsky a vodu na turistiku samého. - Nenechte ho však nést v batohu více než 25% své hmotnosti

a náklad mu do batohu rozložte rovnoměrně.

Obsahuje reflexní prvky, plastové přezky na zapínání a kovový D kroužek pro uchycení na vodítko. 

Navyše ❤ za : Voděodolný materiál a reverzní spirálový zip : Vnější vrstva z voděodolného polyesterového materiálu odolného proti poškrábání, lehká měkká podšívka ze síťoviny, "houbové" polstrování a voděodolný obrácený spirálový zip.

Dostupná velikost L, tj. obvod hrudi : 74 - 104cm

Kapacita baťohu : 19l

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postroje
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TRUELOVE PET PRODUCTS CO., LIMITED je továrna, která se již léta specializuje na výrobu produktů pro domácí mazlíčky. Mezi jejich produkty patří postroje pro domácí mazlíčky, oblečení, boty, atd.. Z nichž zmíněných jsou funkční postroje a boty pro domácí mazlíčky jejich hlavními položkami po mnoha letech OEM servisu ( tj. vyrábí pro světoznámé značky ).
Společnost TRUELOVE PET PRODUCTS CO., LIMITED se věnuje udržování nejvyšších standardů integrity v produktech, které vyrábí a ve způsobu, jakým provádí podnikání.

- Rozhodli jsme se pro tuto značku, protože jsme s ní spokojeni už několik let ( i když jsme ještě nepodnikali, naši psi nosili jejich výrobky ). Je kvalitní, zároveň však cenově dostupnější nežli jiné obdobné značky na našem trhu.