Woolf Botanicals Lamb stripes with rosehip and cranberry 80g

Dostupnost Skladem (4 ks)
35 Kč
Woolf Botanicals Lamb stripes with rosehip and cranberry 80g

Maso: 46% z toho jehněčího 9% pšenice zelenina a vedlejší produkty rostlinného původu rýže minerály konzervační látky schválené EU šípky (80 mg/kg) brusinky (80 mg/kg) Analytické složky hrubý protein 20,9%, hrubá vláknina <1%, hrubý tuk 4,19 %, hrubý popel 5,77%, vlhkost 20,2%

Popis produktu

Pochoutka pro psy s jehněčím masem. Šípky mohou být prospěšné především pro zlepšení zdraví kloubů a celkové pohody aktivních i stárnoucích psů. Po staletí lidé používali plody a listy brusinek jako přírodní lék na řadu zdravotních problémů, včetně poruch močových cest, cukrovky, onemocnění žaludku a onemocnění jater. Zjišťuje se, že brusinky jsou užitečné i při léčbě některých onemocnění u psů.

Veškeré pamlsky WOOLF mají certifikaci HACCP, BRC, ISO 22000, ISO 9001.

Obsah balení: 80g

Balení je opatřeno zipem. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Datum spotřeby: viz datum na obalu.

Není určeno pro lidskou spotřebu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky
Hmotnost: 0.1 kg
Příchuť: Jehněčí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka WOOLFSNACKS byla uvedena na trh v roce 2015.

Je to rodinná firma s mezinárodním týmem odborníků na výživové doplňky domácích mazlíčků. Ich prioritou je vám na základě ich znalostí a zkušeností nabídnout pro vaše miláčky pochoutky jen té nejvyšší kvality.

Od prvopočátku dbajú na co nejvyšší kvalitu všech dodávaných pamlsků a nabídku produktů, které na trhu ještě nejsou abychom vtiskli produktům Woolf charakteristickou tvář.